HABERLER

Prof. Dr. Volkan Tuğcu

17 Ekim 2020 | drvolkantugcu.com

Türk Doktordan Yabancı Doktorlara Eğitim: Tuğcu Bakırköy Tekniği Anlatıldı

Prof. Dr. Volkan Tuğcu tarafından dünya literatürüne kabul ettirilen Tuğcu Bakırköy Tekniği, gerçekleştirilen bir program ile yabancı hekimlere anlatıldı.

17 Ekim 2020 | drvolkantugcu.com

Türk Hekimin Geliştirdiği Teknik İtalya’da Uygulanacak!

Prof. Dr. Volkan Tuğcu’nun deneyimlerini paylaşmak için ağırladığı son konukları İtalya’dandı. İtalya Bari Tıp Fak. Prof. Pasqude Ditonna ve ekibi Tuğcu’nun prostat kanseri için geliştirdiği tekniği öğrenmek üzere İstanbul’a

17 Ekim 2020 | drvolkantugcu.com

Bu Ameliyatı Dünya İzledi

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi, açılışı gerçekleştirilen Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu, Organ Nakli Ameliyathanesi’nde dünyanın her yerinden canlı yayında izlenen 4 farklı organ nakli ameliyatına ev sahipliği yaptı.

2 Aralık 2019 | drvolkantugcu.com

Prof. Dr. Volkan Tuğcu: Robotla böbrek naklinde dünyada ikinci sıradayız

ÜROLOJİ Uzmanı Prof. Dr. Volkan Tuğcu, robotla böbrek nakli ameliyatını ilk kez 4 yıl önce Türkiye'ye getirdiklerini belirterek, bu alanda dünyada ikinci sırada olduklarını söyledi.

18 Ekim 2019 | drvolkantugcu.com

Robotik Cerrahi ile Yapay Mesane Ameliyatı Oldum Traktör Tepesinden İnmiyorum

Erzurum’da yaşayan 65 yaşındaki Kurban Akyol ilk olarak geçtiğimiz yıl işeme problemleri yaşamaya başladı.

2 Haziran 2019 | drvolkantugcu.com

Tıp literatürüne giren Tuğcu Tekniği yabancı doktorlara anlatıldı....

PROF. Dr. Volkan Tuğcu tarafından dünya literatürüne kabul ettirilen Tuğcu Bakırköy Tekniği, Memorial Bahçelievler Hastanesi’nde gerçekleştirilen program ile yabancı hekimlere anlatıldı.

15 Ekim 2018 | mynet.com

Kapalı prostat ameliyatı tehlikeli midir?

Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Volkan Tuğcu cevapladı; Kapalı prostat ameliyatı tehlikeli midir? Kapalı prostat ameliyatları iyi huylu prostatlarda tercih edilen bir tedavi metodudur. İyi bir şekilde uygulanması halinde erkesiyon, idrar kaçırma gi

15 Ekim 2018 | star.com.tr

Böbrek taşı problemi bulunanlar nelere dikkat etmeli?

Böbrek taşı, idrarda bulunan tuz, mineral ve metabolitlerin çökmesi sonucunda kristaller oluşturması ve bu kristallerin büyüyüp böbreğin belli bölgelerinde toplanmasıyla ortaya çıkan bir rahatsızlıktır.

5 Ekim 2018 | milliyet.com.tr

Türk profesör buldu! Tüm Avrupa'ya yayılacak

Prostat kanseri konusunda geliştirdiği "Tuğcu Bakırköy Tekniği" ile tıp literatürüne giren Prof. Dr. Volkan Tuğcu, İtalya Bari Tıp Fakültesi'nden gelen hekimlere bu yöntem konusunda uygulamalı eğitim verdi. İtalyan Prof. Dr. Pasquale

Top